Dárkové poukazy + něco na navíc

Stejně jako každý rok i letos máme nachystané oblíbené dárkové poukazy, kdy ušetříte až 70% z původní ceny. Navíc Vám k tomu přibalíme něco extra. Necháte se překvapit, a nebo by jste chtěli vědět jaký dárek od nás dostanete? Přihlašte se k odběru novinek a dozvíte se víc :)  Poukazy budou… chcete vědět víc?

Vánoční minifocení

Letos jsme připravili dvě neděle, kdy mezi 10-19 hodinou, budou probíhat vánoční minifocení. Cena: 500,- (splatné přímo v ateliéru) Čas focení: 30 min upravených fotek: 5ks (tisk není v ceně, na tisk sleva 30%) Každá další upravená fotka: 50,-/ks Termíny budou 26.11a 3.12 v časech (v případě… chcete vědět víc?

Vánoční scéna připravena

Tento rok jsme si k tomu přizvali pomocnou ruku, která nám scénu nachystala včas pro Vás a vaše vánoční focení. Využili jsme každého volného místečka a zárověň jsme kladli důraz, aby celé aranžmá nepůsobilo přeplácaně a ztísněně. Máme z toho dobrý pocit a těším se až budeme v příštím roce… chcete vědět víc?

Hledáme vizážistky

Ateliér se rok od roku těší většímu zájmu zákazníku a s tím roste i zájem o profesionální líčení. Aktuálně s naším ateliérem spolupracují dvě vizážistky a jeden kameraman, ale i tak je občas težké pokrýt veškeré termíny.   Na základě toho posilujeme náš tým a hledáme vizážistky, které mají… chcete vědět víc?

Zastavte se na chvilku u nás

Pro ještě větší pohodlí a komfort při focení jsme pro Vás zařídili nově v našem ateliéru kávovar DeLonghi s výbornou italskou kávou. V průběhu focení, či po něm si můžete vklidu relaxovat a vychutnat si Vaše oblíbené Espresso, Latte nebo Cappuccino zcela zdarma!    chcete vědět víc?

Exkluzivní kurzy pro zákazníky EURONICS, Brno - OC Avion Shopping Park

Exkluzivní kurzy pro zákazníky EURONICS, Brno - OC Avion Shopping Park Zakupte v období od 1.3.2015 do 30.6.2015 digitální zrcadlovku Nikon v prodejně Euronics, Brno - OC Avion shopping park a my vás s ní naučíme fotit Základy práce s DSLR Základy práce s DSLR je kurz určený primárně začínajícím… chcete vědět víc?

Den otevřených dveří v ateliéru

Dne 30.11.2014 uběhl měsíc od otevření ateliéru a proto jsme pro Vás připravili Den otevřených dveří. Mohli jste si vyzkoušet naše služby zcela zdarma. Po celý den se o Vás starala vizážistka Magdalena Kovářová a videoreportáž natočil a zpracoval Jiří Kokeš ze studia Wombat pictures. Na jaře se zase můžete těšit na otevření naší akademie. Připravujeme na tento den bohatý program, tak nás sledujte 

Na fotky z akce se můžete podívat na našem facebookovém profilu RAWfoto

Příprava ateliéru

Krátke časosběrné video o tom, jak jsem si vymyslel že chci velké posuvné dveře a příčku, která oddělí prostor na posezení od prostoru na focení. Tak jsme se do toho s kamarádem Mirkem pustili a tady můžete vidět průběh našeho snažení :)