Hledáme vizážistky

Ateliér se rok od roku těší většímu zájmu zákazníku a s tím roste i zájem o profesionální líčení. Aktuálně s naším ateliérem spolupracují dvě vizážistky a jeden kameraman, ale i tak je občas težké pokrýt veškeré termíny.   Na základě toho posilujeme náš tým a hledáme vizážistky, které mají… chcete vědět víc?

Připravujeme vás na Vánoce

Myslete na vánoce už teď. Potěšte své blízké dárkem, který neurazí. Celý prosinec a nebo do vyprodání, můžete kupovat dárkové poukazy za 500,- místo původních 1200,- Dárkové poukazy za 500,- obsahují focení + 5 upravených fotek. V prodeji budou celý prosinec a jejich platnost je od 1.1.-31.6.2016 (… chcete vědět víc?

O tom jak rádi platíme za nekvalitní věci a služby

Pro nás Čechy je typické že velice rádi platíme spoustu peněz za nekvalitní věci a služby. Je to všeobecně známá věc a čím dál častěji se setkávám s tím, že ani nedokážeme (nebo nechceme) reklamovat službu, která nebyla kvalitní. Typické je to především pro svatební fotografii, kdy si i úplný… chcete vědět víc?

Zastavte se na chvilku u nás

Pro ještě větší pohodlí a komfort při focení jsme pro Vás zařídili nově v našem ateliéru kávovar DeLonghi s výbornou italskou kávou. V průběhu focení, či po něm si můžete vklidu relaxovat a vychutnat si Vaše oblíbené Espresso, Latte nebo Cappuccino zcela zdarma!    chcete vědět víc?

Exkluzivní kurzy pro zákazníky EURONICS, Brno - OC Avion Shopping Park

Exkluzivní kurzy pro zákazníky EURONICS, Brno - OC Avion Shopping Park Zakupte v období od 1.3.2015 do 30.6.2015 digitální zrcadlovku Nikon v prodejně Euronics, Brno - OC Avion shopping park a my vás s ní naučíme fotit Základy práce s DSLR Základy práce s DSLR je kurz určený primárně začínajícím… chcete vědět víc?

Den otevřených dveří v ateliéru

Dne 30.11.2014 uběhl měsíc od otevření ateliéru a proto jsme pro Vás připravili Den otevřených dveří. Mohli jste si vyzkoušet naše služby zcela zdarma. Po celý den se o Vás starala vizážistka Magdalena Kovářová a videoreportáž natočil a zpracoval Jiří Kokeš ze studia Wombat pictures. Na jaře se zase můžete těšit na otevření naší akademie. Připravujeme na tento den bohatý program, tak nás sledujte 

Na fotky z akce se můžete podívat na našem facebookovém profilu RAWfoto

Příprava ateliéru

Krátke časosběrné video o tom, jak jsem si vymyslel že chci velké posuvné dveře a příčku, která oddělí prostor na posezení od prostoru na focení. Tak jsme se do toho s kamarádem Mirkem pustili a tady můžete vidět průběh našeho snažení :)