Ateliér/exteriér

Ateliér nabízí rozličné fotografické služby pro rodiny s dětmi, nastávající maminky, profesionální i začínající modelky a velké i malé firmy. Navštivte nás v ateliéru, sdělte nám své přání a my se postaráme o jeho realizaci. Rádi se přizpůsobíme Vašim potřebám, protože svou práci stavíme na… chcete vědět víc?

Rande

S prvním rande začíná váš společný příběh. Nechte nás náhlednout do zákulisi a zachytit momenty které jiní nevidí. Dejte nám možnost zachytit vaši lásku a společně s vámi budeme kráčet touto cestu a ve fotografii budeme vyprávět váš příběh pro další generace. chcete vědět víc?

Portrét

Každý z nás je osobnost a v každém z nás se skrývá určité kouzlo. Krása není otázkou prvního pohledu. Zastavte se u nás v ateliéru a nechte nás objevit to, co vás dělá krásnými, to, co na vás milují vaši blízcí, to, co vzbudí zájem potenciálního zaměstnavatele či zanechá vzpomínku v peněžence… chcete vědět víc?

Svatební příběhy

Za vším v životě, stejně jako za svatbou, stojí nějaký příběh. Tento příběh nikdy nebude komplexní, nebude-li vyprávěn od začátku do konce. To znamená od prvních chvil v podobě ranních příprav až po hroucení se pod stůl díky několika slivovičkám. Zachytíme ty momenty dne, které zaneprázdněným… chcete vědět víc?

Glamour/Akt

Pozvednout si sebevědomí či vzbudit touhu? Pomůžeme vám s obojím, neboť jedno jde ruku v ruce s tím druhým. Dovolte nám zachytit vaše tělo v celé jeho kráse, dovolte nám objevit křivky a linie vaší smyslnosti a sexappealu. Focení vašeho těla pro vás bude znamenat objevování sebe sama, poznávání… chcete vědět víc?

Focení u vás doma či na netradičních místech

Krásné sluneční paprsky, mlžné ranní opary či romantické západy slunce – fotit s Vámi půjdeme v jakoukoliv denní dobu, neboť víme, že je kouzlo okamžiku neopakovatelné. Okolí ateliéru RAWfoto nabízí brněnskou přehradu, krásný park a ZOO, které jsou pro focení jako dělané. Fotit se ale dá v… chcete vědět víc?

Těhotné ženy

Těhotenství startuje zcela novou etapu vašeho života. Dokumentujte spolu s námi cestu vašeho děťátka na tento svět. Vyprávějte svůj rodinný příběh od samého začátku. Nenechte focení pouze na jednu návštěvu, dovolte nám sdílet vaše štěstí a nechte nás postupně fotit vaše rostoucí bříško a úsměv.… chcete vědět víc?

Rodinná fotografie

Když už budeme u prvních krůčků vaší malé radosti, nemůžeme chybět ani u významných rodinných momentů. Láska je intenzivnější, je-li sdílena s okolím. Ukažte své štěstí a rodinnou pohodu celému světu. Vyfotíme Vás s malým v ateliéru či venku na procházce. Mile rádi též navštívíme rodinné akce, kde… chcete vědět víc?