Jdu na focení poprvé, mám si zaplatit i vizážistku?

Rozhodnutí je vždy na Vás, ale za mě (za nás) říkám rozhodně ano! Zejména, pokud se bude fotit v ateliéru. Fotomakeup je jiný oproti běžnému dennímu či večernímu líčení, na který jste zvyklá. Velmi důležité je také dostatečné zmatnění. Vizážistka je zkušená, dokáže Vám doporučit vhodné líčení pro… chcete vědět víc?

Dostaneme CD se všemi záběry?

Nejčastěji kladená otázka. V den focení obdržíte náhledy všech fotek. Fotky jsou s vodoznakem našeho ateliéru. Z nich si vyberete snímky, které se vám líbí a které pro vás upravíme v plném rozlišení. Neupravené fotky neposkytujeme. Ceník je přímo nastaven tak, aby jste si od nás odnesli co nejvíce… chcete vědět víc?

Jaké úpravy jsou na fotkách provedeny?

Jedná se zejména o barevné korekce, doostření, světla a stíny, kontrast apod. Dále jsou součástí retuše pupínků a případných odřenin. Mnohdy nemusejí být úpravy na první pohled zřejmé. Snažíme se, aby fotka byla již při vyfocení co nejkvalitněji a nejpřirozeněji pořízena. Úpravy neobsahují… chcete vědět víc?

Jak dlouho trvá focení?

Focení se pohybuje od 40 - 90 minut dle potřeby a náročnosti. Během této doby je možné fotit v ateliéru nebo exteriéru. V případě, že máte objednanou i vizážistku, líčení trvá 40-50 minut. chcete vědět víc?

Dostaneme fotky i vytištěné?

Z předchozí zkušenosti víme, že mnozí z vás ocení spíše nižší cenu za focení. Tištěné fotografie tedy již neposkytujeme. Namísto toho jsme pro vás domluvili slevu 30 % na tisk fotografií v brněnské laboratoři azfoto.cz Výhodou pro vás je, že se nemusíte spokojit jen s nějakým přednastaveným… chcete vědět víc?

Za jak dlouho jsou fotky hotové?

Hned po focení obdržíte náhledy všech fotek. Z těch si můžete vybrat ty, které se vám líbí nejvíce.Vámi vybrané fotografie jsou připraveny nejpozději do 14 dní. chcete vědět víc?