Víkendové focení se slevou 80%

Víceméně do konce června je většina termínů obsazena, proto připravujeme focení o víkendech. Od 16.6 přijdou velké změny. Některé pozitivní, jiné méně pozitivní pro naše zákazníky.  A proto jsme se rozhodli zrušit příplatky 1000,- za víkendy. Tohle platí pro víkendy 2-3.6 a 9-10.6 (rezervace na… chcete vědět víc?

Blog

S novým rokem přicházejí i nové příležitosti. Je toho opravdu mnoho, co se u nás změnilo, markantní změnou, které jste si mohli povšimnout, je nová kolegyně Terka, která se od listopadu minulého roku stará o komunikaci na sociálních sítích. Nyní ve spolupráci s Terkou připravujeme nový formát… chcete vědět víc?

Focení pro zamilované - Valentýnský speciál

S prvním rande začíná váš společný příběh. Nechte nás nahlédnout do zákulisí a zachytit momenty, které jiní nevidí. Dejte nám možnost, zachytit vaši lásku. Ve fotografii budeme vyprávět Váš příběh pro další generace. A protože se blíží Valentýn, tak jsme pro páry připravili speciální nabídku. Do 13… chcete vědět víc?

Poslední šance mít vánoční fotky

Pro velký zájem vánočního focení, jsme se rozhodli ponechat vánoční scénu a udělat mimořádné focení v týdnu od 15.1.2018 - 19.1.2018. Můžete již provádět rezervace a využít tak aranžmá, které se setkalo s neuvěřitelným úspěchem o letošních Vánocích. Počet termínů je omezeno. Cena focení je  500,- z… chcete vědět víc?

Dárkové poukazy + něco na navíc

Stejně jako každý rok i letos máme nachystané oblíbené dárkové poukazy, kdy ušetříte až 70% z původní ceny. Navíc Vám k tomu přibalíme něco extra. Necháte se překvapit, a nebo by jste chtěli vědět jaký dárek od nás dostanete? Přihlašte se k odběru novinek a dozvíte se víc :)  Poukazy budou… chcete vědět víc?

Vánoční minifocení

Letos jsme připravili dvě neděle, kdy mezi 10-19 hodinou, budou probíhat vánoční minifocení. Cena: 500,- (splatné přímo v ateliéru) Čas focení: 30 min upravených fotek: 5ks (tisk není v ceně, na tisk sleva 30%) Každá další upravená fotka: 50,-/ks Termíny budou 26.11a 3.12 v časech (v případě… chcete vědět víc?

Vánoční scéna připravena

Tento rok jsme si k tomu přizvali pomocnou ruku, která nám scénu nachystala včas pro Vás a vaše vánoční focení. Využili jsme každého volného místečka a zárověň jsme kladli důraz, aby celé aranžmá nepůsobilo přeplácaně a ztísněně. Máme z toho dobrý pocit a těším se až budeme v příštím roce… chcete vědět víc?

Hledáme vizážistky

Ateliér se rok od roku těší většímu zájmu zákazníku a s tím roste i zájem o profesionální líčení. Aktuálně s naším ateliérem spolupracují dvě vizážistky a jeden kameraman, ale i tak je občas težké pokrýt veškeré termíny.   Na základě toho posilujeme náš tým a hledáme vizážistky, které mají… chcete vědět víc?

Zastavte se na chvilku u nás

Pro ještě větší pohodlí a komfort při focení jsme pro Vás zařídili nově v našem ateliéru kávovar DeLonghi s výbornou italskou kávou. V průběhu focení, či po něm si můžete vklidu relaxovat a vychutnat si Vaše oblíbené Espresso, Latte nebo Cappuccino zcela zdarma!    chcete vědět víc?

Exkluzivní kurzy pro zákazníky EURONICS, Brno - OC Avion Shopping Park

Exkluzivní kurzy pro zákazníky EURONICS, Brno - OC Avion Shopping Park Zakupte v období od 1.3.2015 do 30.6.2015 digitální zrcadlovku Nikon v prodejně Euronics, Brno - OC Avion shopping park a my vás s ní naučíme fotit Základy práce s DSLR Základy práce s DSLR je kurz určený primárně začínajícím… chcete vědět víc?

« Předchozí 1 2 Následující »